لیفتراک دست دوم تهران

لیفتراک دست دوم
لیفتراک پردیس صنعت

لیفتراک دست دوم تهران:

لیفتراک دست دوم دیزلی، برقی، دوگانه سوز تهران

لیفتراک دست دوم تهران که در انگلیسی به نام used forklift شناخته شده از کلمه (FORK) به معنای چنگال تشکیل شده است که مانند شاخکی است که در جلوی وسیله می باشد که می تواند کالا را پایین و سپس بالا ببرد تا بار را بیرون بیاورد و آن را به جایی دیگر انتقال داده و باز بالا یا پایین قرار دهد. در حالی که وزن این بارها نمی توانند از حدی نمی توانند بیشتر باشند، این هنوز در نقطه توجه است برای اینکه لیفتراک دست دوم بسته های سنگینی از آجرها را در مناطق ساختمانی یا جعبه ها را در انبار انتقال دهند.

به این دو مکان فقط به این خاطر اشاره شده است که در حقیقت مکان های ساختمانی و انبارها جاهایی هستند که که احتمالا لیفتراکی را در حال استفاده خواهید دید. در مناطق ساختمانی آن ها عالی اند زیرا بعنوان وسیله ای می باشند که توانایی جابجایی و بالابری در آن ترکیب شده است که فاصله نسبتا زیاد را، حتی در زمین ناهموار پوشش بدهند و آجرهای سنگین یا دیگر موادی که ممکن است نیاز باشد را جابجا کنند.

این کاری نیست که بتوان بطور سریع یا ایمن توسط دست انجام داد یا این کار در محل ساختمان شدنی نیست که می تواند بالابری متداول را انجام دهد این وسیله ترکیبی از یک دستگاه برای کار روی سطح ناهموار و مکانیسم شاخک بالابری است.

خرید لیفتراک دست دوم تهران:

برای اینکار با ما تماس بگیرید. پرسنل ما همیشه آماده مشاوره با شما هستند