بنر

شماره تلفن‌های 13 میلیون تومانی در لیست حراج

کد: 1057
بازدید: 3227
چاپ

حراج شماره‌های رند از سوی همراه ادامه دارد، در لیست فروش این شماره‌ تلفن‌ها، سیمکارت های 13 میلیون تومانی نیز وجود دارد.

به گزارش اقتصادنیوز، در پی حراج شماره‌های رند همراه اول به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، این شرکت اعلام کرده است که در حال حاضر تعدادی شماره تلفن رند گلچین از استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، فارس و سیستان‌و بلوچستان به مزایده گذاشته شده است.
در لیست منتشر شده شماره تلفن‌هایی با قیمت ۱۳، ۸ و ۵ میلیون تومان به چشم می‌خورد که همگی این شماره‌ها به قیمت پایه در سایت هماره اول منتشر شده است، ‌از این رو ممکن است هر شماره تلفن حتی بیش از مبالغ تعیین شده به فروش برسد.
چندی پیش و درآستانه سالروز سی و هفتمین روز پیروزی انقلاب اسلامی، دو شماره تلفن انقلابی خود را به مزایده گذاشته بود. چند شب مانده به پایان حراج بزرگ شماره تلفن‌های رند همراه اول، شماره تلفن‌های انقلابی به مبلغ پایه پنج و هفت میلیون تومان به حراج گذاشته شد.
به گزارش اقتصادنیوز، پیش از این نیز همواره شماره تلفن‌های رند مشتری‌های زیادی داشته‌اند که این بار همراه اول با به مزایده گذاشتن شماره‌ تلفن‌های رند خود بازار پر رونقی برای خود ایجاد کرده است.


 

فهرست موضوعی تجهیزات

sanatindex
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
صنعت
بنر