بنر

راهنما

کد: 57
بازدید: 13897
چاپ

معرفی تجهیزات :

سایت تجهیزات، سایت تخصصی معرفی تجهیزات ، دستگاه ها و ماشین آلات مورد نیاز برای رشته های مختلف صنعتی و عمومی می باشد. در این سایت افراد می توانند تجهیزات راه اندازی مشاغل مختلف، تجهیزات مورد نیاز برای انجام خدمات صنعتی، تجهیزات راه اندازی کارخانه ها و کارگاههای تولید و تجهیزات و خطوط مختلف تولید را پیدا کنند و با عرضه کننده ها و تامین کننده های این تجهیزات ارتباط برقرار نمایند.

 

راهنمای سایت تجهیزات : 

این راهنما به صورت پاسخ به پرسشهای متداول کاربران تدوین گردیده است. چنانچه پاسخ سوال خود را در این مستند یا سایر مستندات تدوین شده در سایت نیافتید با مدیر سایت از طریق ایمیل tajhizat.ir @ gmail.com  مکاتبه نمایید تا راهنمایی لازم ارائه گردد.

چگونه می توانم در این سایت محصولات و فعالیت خودمان را معرفی نمایم؟

برای ثبت محصول در این سایت ابتدا باید عضو شوید. اگر جزء اعضای این سایت نیستید اینجا را کلیک نمایید. پس از عضویت و ورود به بخش کاربری خود می توانید به راحتی مجموعه، محصولات و خدمات خود را معرفی نمایید.

عضویت در این سایت چگونه است و چقدر زمان می برد؟

برای عضویت در این سایت فقط به یک آدرس ایمیل معتبر نیاز دارید. پس از ثبت نام در این سایت از طریق این لینک، متنی به ایمیل شما ارسال می گردد. باید وارد ایمیل خود شوید و روی لینک تایید ارسالی از طرف این سایت کلیک نمایید تا فرآیند ثبت نام تکمیل گردد. توجه نمایید که شناسه کاربری شما همان ایمیل شما می باشد. کل این فرآیند کمتر از 5 دقیقه زمان لازم دارد.

منظور از شناسه یا نام کاربری چیست ؟

در سایت این سایت شناسه یا نام کاربری شما همان ایمیل شماست. استفاده از ایمیل برای نام کاربری احتمال فراموش شدن را کاهش می دهد و از طرفی کنترل معتبر بودن ایمیل و اینکه کاربر صاحب آن باشد ضریب امنیت این سایت و ضریب اطمینان به محتوای آگهی ها را بالاتر می برد.

آیا انتخاب رمز یا کلمه عبور محدودیت های خاصی دارد؟

رمز ورود یا کلمه عبور امنیت دسترسی به پروفایل و پانل مدیریت آگهی های شما را تامین می کند. این سایت کنترل میکند که طول کلمه عبور بیشتر از شش کاراکتر باشد. در عین حال تقاضا می شود اصول اولیه انتخاب رمز عبور را درنظر داشته باشید. سعی کنید رمز عبور انتخابی در عین سهولت برای به خاطر سپردن، ترکیبی از حروف، اعداد و علایم باشد تا حدس زده نشود. از یادداشت آن خودداری نمایید و آن را دراختیار دیگران قرار ندهید، چراکه دارنده رمز عبور و شناسه کاربری (ایمیل) صاحب پروفایل و پانل مدیریت آگهی ها در کار و تجارت شناخته می شود.

درصورت فراموش کردن رمز عبور چه کنیم؟

در صورت فراموشی رمز عبور نگران نباشید، شما میتوانید از طریق این لینک وارد سایت شوید و با وارد کردن آدرس ایمیل خود نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نمایید. با ثبت درخواست بلافاصله ایمیلی حاوی یک لینک به آدرس ایمیل شما توسط سایت تجهیزات ارسال می گردد. وارد ایمیل خود شوید و روی آن لینک کلیک نمایید تا امکان تغییر کلمه عبور برای شما فراهم گردد. توجه نمایید که به دلایل تضمین امنیت در کارو تجارت، لینک ارسالی به ایمیل شما فقط برای یک بار قابل استفاده است. درصورت فراموشی مجدد باید دوباره درخواست در سایت ثبت نمایید.

اگر ایمیلی که با آن در این سایت ثبت نام کرده ام غیرفعال یا نامعتبر شد چه کنیم؟

در این صورت فقط ثبت نام مجدد از طریق ایمیل معتبر دیگری که شما صاحب آن باشید امکان پذیر می باشد. برای اینکه سابقه تبلیغات توسط ایمیل قبلی شما به ایمیل جدیدتان متصل گردد. باید از طریق ایمیل با دپارتمان پشتیبانی این سایت tajhizat.info @ gmail.com  مکاتبه نمایید. کارشناسان این سایت طی فرآیندی صحت هویت درخواست کننده را تایید می کنند و بعد از آن سابقه به ایمیل و شناسه کاربری جدید منتقل خواهد گشت.

درصورت لو رفتن رمز عبور و شناسه کاربری چه کنیم؟

در اولین فرصت کنترل نمایید که اگر هنوز با ایمیل و کلمه عبور خود می توانید وارد سایت شوید نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نمایید. اگر رمز عبور شما لو رفته و تغییر داده شده است، شما امکان ورود به این سایت را نخواهید داشت بنابراین تنها راه حل درخواست رمز جدید از طریق بخش فراموشی رمز عبور می باشد. از طریق این لینک می توانید درخواست تغییر رمز را داشته باشید.

انواع آگهی و تبلیغات دراین سایت چیست؟

در مجموعه این سایت شما می توانید از چند نوع آگهی و سرویس تبلیغاتی مختلف استفاده نمایید که در ادامه به صورت مختصر معرفی می گردد:

 • آگهی های عادی که در حال حاضر به صورت رایگان و نامحدود در این سایت ثبت می گردند. ( برای این حالت باید در سایت ثبت نام و به راحتی محصولات خود را به رایگان معرفی کنید )
 • آگهی های ویژه که بسته به هزینه پرداخت شده در ابتدای لیست شاخه مربوطه به طور ثابت و با پشت زمینه زرد قرار می گیرند و جلوی چشم بازدیدکنندگان هستند. ( برای این حالت باید در سایت ثبت نام و محصولات خود را ثبت و سپس ویژه نمایید )
 • بنرهای تبلیغاتی: این سایت جایگاه های ویژه یی را که بهترین دید را برای بازدید کنندگان دارد برای لوگوها بنرهای تبلیغاتی با ابعاد مشخص پیش بینی کرده است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست خود را به ایمیل   tajhizat.ir @ gmail.com   ارسال نمایید و یا از طریق فرم زیر پیام خود را برای ما ثبت نمایید.
 • تلفن تماس برای سوالات و ابهامات : 09901183221

                     

موضوع: Invalid Input
نام و نام خانوادگی: * لطفا نام خود را وارد کنید .
پست الکترونیک: * پست الکترونیک معتبر نیست!
تلفن تماس: * لطفا تلفن تماس خود را وارد کنید
نوع کاربری: Invalid Input
پیام شما: * لطفا پیام خود را وارد کنید.
توجه: برای وارد نمودن کد امنیتی، زبان کیبورد باید حالت انگلیسی باشد.
کد امنیتی: کد امنیتی:
   جدیدکد امنیتی صحیح نیست

 


 
 • تجهیزات pcr

  تلفن: 02188355791
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: ریحانه اقایی
  عرضه کننده: گروه نوآوران تکنولوژی زیستی
 • لیفتراک دیزلی دوسان

  تلفن: 03133880391
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: لیفتراک
  عرضه کننده: لیفتراک | فروش و خرید لیفتراک
 • بیلی روبین پوستی

  تلفن: 02122919474
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: ویتا طب کوشا
  عرضه کننده: شرکت تجهیزات ازمایشگاهی و پزشکی ویتا طب
 • سکوبندی آزمایشگاهی

  تلفن: 02166120801
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: حمید مردانی
  عرضه کننده: ارکا تجهیز پارسیان

فهرست موضوعی تجهیزات

sanatindex
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
صنعت
بنر