بنر

اولین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران برگزار مي‌شود

کد: 92
بازدید: 2088
چاپ

alt«اولین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» از سوي معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در اريبهشت سال جاري برگزار می‌شود.

به گزارش مركز روابط‌عمومي و اطلاع‌رساني معاونت علمي و فناوري‌رياست‌جمهوري، با توجه به رشد چشمگیر تعداد متخصصان داخلی در حوزه ساخت تجهیزات آزمایشگاهی و مواد مصرفی و از طرف دیگر نیاز پژوهشگران دانشگاهی به بهره­گیری از تجهیزات و مواد مصرفی مذکور، با هدف معرفی توانمندی‌های کشور در زمینه تولید مواد و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی در کشور، بررسی امکان تبادل فناوری و هم‌افزایی با سازندگان دیگر، بازار سازی برای عرضه مواد و تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین هدفمندسازی حمایت‌های دولتی به تولیدات داخلی و شرکت­های دانش‌بنیان، معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری «اولین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» را برگزار می نماید.

اولین «نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» در تاریخ 16 الی 20 اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری از خریداران واجد شرایط حمایت های ویژه ای را به عمل خواهد آورد.

بر این اساس کلیه سازندگان تجهیزات و تولیدکنندگان مواد مصرفی آزمایشگاهی در داخل کشور می‌توانند به منظور ثبت‌نام در نمایشگاه تا تاریخ 31 فروردین ماه سال جاری به نشانی www.iranlab2013.ir  و یا با دبیرخانه نمایشگاه با شماره 66563224-021 تماس حاصل نمایند.

قابل ذکر است که حضور قطعی در نمایشگاه پس از تایید فنی محصولات شرکت بوده و نقش آن شرکت در بومی‌سازی و دستیابی به فناوری ساخت تجهیز و یا تولید محصولات محرز گردد.

منبع: معاونت علم و فناوری رئیس جمهور   

 


 
 • تجهیزات pcr

  تلفن: 02188355791
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: ریحانه اقایی
  عرضه کننده: گروه نوآوران تکنولوژی زیستی
 • لیفتراک دیزلی دوسان

  تلفن: 03133880391
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: لیفتراک
  عرضه کننده: لیفتراک | فروش و خرید لیفتراک
 • بیلی روبین پوستی

  تلفن: 02122919474
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: ویتا طب کوشا
  عرضه کننده: شرکت تجهیزات ازمایشگاهی و پزشکی ویتا طب
 • سکوبندی آزمایشگاهی

  تلفن: 02166120801
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: حمید مردانی
  عرضه کننده: ارکا تجهیز پارسیان

فهرست موضوعی تجهیزات

sanatindex
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
صنعت
بنر