بنر

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده و سلولزی

کد: 617
بازدید: 2037
چاپ

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته که در نوع خود بزرگ ترین نمایشگاه منطقه خاورمیانه محسوب می شود، فردا دوشنبه با حضور مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین روسای اتحادیه ها و انجمن های مرتبط در تهران گشایش می یابد.
در این نمایشگاه علاوه بر عرضه انواع مواد شوینده و پاک کننده، محصولات سلولزی و بهداشتی، محصولات محافظتی پوست، مو و رنگ مو، عطر، ادوکلن و اسپری، خوشبو کننده و محصولات بهداشتی منزل، مواد اولیه واسطه ای، خدمات بازرگانی و مشاوره ای، انواع دستگاه ها، صنایع، تجهیزات و ماشین آلات این حوزه هم به نمایش عموم گذاشته می شود.
در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته؛ 200 شرکت داخلی و 37 شرکت خارجی حضور و مشارکت دارند.
در نمایشگاه امسال علاوه بر شرکت های داخلی شرکت ها و نمایندگانی از 13 کشور مختلف جهان شامل ترکیه، آلمان، چین، فرانسه، کانادا، اسپانیا، یونان، مصر، مالزی، هنگ کنگ، کره جنوبی، امارات و هندوستان نیز جدیدترین تولیدات و خدمات خود را ارائه می کنند.
رئیس ستاد برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده و بهداشتی از رشد قابل توجه نمایشگاه بیست و یکم خبر داد و گفت: امسال فضای برگزاری نمایشگاه نسبت به سال گذشته 37 رشد یافته است.
مرادی با بیان این که سال گذشته فقط شش کشور در این نمایشگاه حضور داشتند، اما امسال 13 کشور در آن حضور یافته است اضافه کرد: بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده و بهداشتی امسال همچنین از نظر شرکت های داخلی 20 درصد، شرکت های خارجی 96 درصد و از نظر حضور تعداد کشورهای خارجی 116 درصد رشد یافته است.
جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در این حوزه، کمک به رونق تولید، ایجاد زمینه فعالیت های علمی و تحقیقی در مورد ذائقه مصرف کنندگان، رقبا و محصولات جدید آنها، پیش فروش کردن محصولات، شناسایی و انتخاب نمایندگان فروش جدید، اطلاع از آخرین استانداردهای علمی و پژوهشی خارجی، اشتغالزائی، تعامل بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان، معرفی توانمندی های شرکت های داخلی و کشف استانداردهای بالقوه در داخل کشور، مهمترین اهداف برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته عنوان شده است.
این نمایشگاه در فضایی به مساحت بیش از 21 هزار متر مربع در سالن های 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 و 27 و فضای باز نمایشگاهی برگزار خواهد شد.
علاقمندان می توانند از فردا 29 اردیبهشت تا یکم خرداد ماه هر روز از ساعت 9 تا 16 از این نمایشگاه واقع در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران بازدیدکنند.
منبع: ایرنا


 
 • تجهیزات pcr

  تلفن: 02188355791
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: ریحانه اقایی
  عرضه کننده: گروه نوآوران تکنولوژی زیستی
 • لیفتراک دیزلی دوسان

  تلفن: 03133880391
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: لیفتراک
  عرضه کننده: لیفتراک | فروش و خرید لیفتراک
 • بیلی روبین پوستی

  تلفن: 02122919474
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: ویتا طب کوشا
  عرضه کننده: شرکت تجهیزات ازمایشگاهی و پزشکی ویتا طب
 • سکوبندی آزمایشگاهی

  تلفن: 02166120801
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: حمید مردانی
  عرضه کننده: ارکا تجهیز پارسیان

فهرست موضوعی تجهیزات

sanatindex
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
صنعت
بنر