بنر

معرفی بنگاههای اقتصادی برتر کشور در پنجمین جشنواره ملی بهره وری

کد: 559
بازدید: 2168
چاپ

آیین بزرگداشت روز ملی بهره وری و پنجمین جشنواره ملی بهره وری 31 اردیبهشت ماه آینده با حضور مقامات ارشد کشور، صاحبان بنگاه های اقتصادی برتر کشور و همچنین مسئولان اقتصادی بخش خصوصی و دولتی، در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار خواهد شد.
در مراسم روز ملی بهره وری، علاوه بر اعطای لوح های تقدیر تجربیات موفق ارتقای بهره وری، به موفق ترین و برترین شرکت های حاضر در جشنواره، تندیس ملی بهره وری اهداء خواهد شد
فرشید شکر خدایی دبیر جشنواره ملی بهره وری در این خصوص گفت: در پنجمین جشنواره ملی بهره وری، شاخص های بیش از یک هزار و 300 بنگاه اقتصادی کشور در 35 گروه صنعتی مورد ارزیابی قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه تاکنون بیش از 150 پروژه ارتقاء بهره وری به دبیرخانه جشنواره ارسال شده و پیش بینی می شود این رقم تا 10 اردیبهشت ماه آینده به 300 پروژه افزایش یابد، افزود: از 12 تا 16 اردیبهشت ماه، بطور همزمان، داوری آنلاین این پروژه ها از سوی سه هزار داور انجام می شود.
دبیر جشنواره ملی بهره وری اضافه کرد: پیش بینی می شود امسال بین 30 تا 40 بنگاه اقتصادی بتواند امتیازات لازم برای دریافت لوح و تندیس جشنواره را کسب کند.
شکر خدائی گفت: در این مراسم، شرکت ها، بنگاهها و واحدهای صنعتی و اقتصادی برتر کشور که بهترین بهره وری را در حوزه های مختلف تولیدی و اقتصادی داشته اند، معرفی و تندیس ویژه جشنواره به آنها اهداء می شود.
وی افزود: در بخش ارزیابی تجارب موفق ارتقا بهره وری؛ بنگاه های اقتصادی که در طول سال گذشته پروژه های بهبودی را برای افزایش بهره وری و عملکرد اجرا کرده اند، با ارسال حداکثر سه پروژه موفق خود به دبیرخانه جشنواره، در این بخش شرکت کردند.
گفتنی است هر بنگاه اقتصادی در جایزه ملی بهره وری حداکثر 400 امتیاز و در جایزه ملی ارزیابی تجارب موفق نیز به ازای هر پروژه حداکثر 200 امتیاز می تواند به دست آورد، بنابراین در مجموع دو مرحله هر بنگاه اقتصادی می تواند یک هزار امتیاز کسب نماید و نهایتا تندیس ملی بهره وری به بنگاهائی که بالاترین امتیازها کسب کنند اهداء می شود.
دبیر جشنواره ملی بهره وری در ادامه از برخی از امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان بهره وری انرژی(سابا) خبر داد و گفت: جشنواره ملی بهره وری و سازمان بهره وری انرژی ایران به منظور کمک به ارتقای بهره وری به ویژه بهره وری انرژی در کشور، تفاهم نامه همکاری را امضا کردند.
وی، برگزاری مستقل جایزه ملی بهره وری انرژی با همکاری سازمان بهره وری انرژی، انتشار سالنامه آمار بهره وری انرژی کشور، انتشار و توزیع کتاب تجربیات موفق ارتقای عملکرد و بهره وری انرژی در گروه های مختلف تولیدی در سطح کشور به صورت سالیانه و سیاستگذاری در زمینه تعریف برخی مزایا و ویژگی ها برای شرکت های برتر در جشنواره در زمینه مدیریت مصرف انرژی از جمله مفاد این تفاهم نامه بیان کرد.
شکر خدائی از امضای تفام نامه با وزارت جهاد کشاورزی هم خبر داد و گفت: آغاز به کار بخش کشاورزی جشنواره با چتر حمایتی وزارت جهاد کشاورزی، ارایه مقادیر شاخص های بهره وری برای تمامی زیر بخش های کشاورزی که در جشنواره ملی بهره وری حضور می یابند و اطلاع رسانی و معرفی عوامل و مراحل اجرایی جشنواره و توصیه به بنگاه های اقتصادی فعال بخش کشاورزی جهت حضور در جشنواره توسط وزارت جهاد کشاورزی از جمله مفاد این تفاهم نامه است.
وی به مهم ترین اهداف برگزاری جشنواره ملی بهره وری اشاره کرد و گفت: توسعه نظام جامع سنجش و اندازه گیری بهره وری در کشور، ایفای نقش پیش برنده در افزایش بهره وری سازمان ها و شرکت های کشور، تشویق بنگاهها برای اندازه گیری و تجزیه و تحلیل شاخص های بهره وری و انجام پروژه های بهبود با بهره گیری از مدل مدیریت بهره درسرآمد، افزایش توان رقابت پذیری سازمان ها و شرکت های ایرانی در محیط کسب و کار بین المللی و همچنین افزایش سازگاری آن با بازارهای جهانی، ایجاد ساختار اطلاعاتی مناسب جهت توسعه فعالیت ها و بهینه کاوی در سطح ملی و بین المللی، شناسایی و تجلیل از بهره ورترین و پر تلاش ترین سازمان ها، شرکت ها و مدیران کشور، از ویژگی های برتر جشنواره ملی بهره وری است.
منبع: ایرنا
  


 
 • تجهیزات pcr

  تلفن: 02188355791
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: ریحانه اقایی
  عرضه کننده: گروه نوآوران تکنولوژی زیستی
 • لیفتراک دیزلی دوسان

  تلفن: 03133880391
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: لیفتراک
  عرضه کننده: لیفتراک | فروش و خرید لیفتراک
 • بیلی روبین پوستی

  تلفن: 02122919474
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: ویتا طب کوشا
  عرضه کننده: شرکت تجهیزات ازمایشگاهی و پزشکی ویتا طب
 • سکوبندی آزمایشگاهی

  تلفن: 02166120801
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: حمید مردانی
  عرضه کننده: ارکا تجهیز پارسیان

فهرست موضوعی تجهیزات

sanatindex
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
صنعت
بنر