بنر

ابلاغ تعرفه های خدمات درمانی بخش دولتی و خصوصی اردیبهشت 93

کد: 334
بازدید: 831
چاپ

شورای عالی بیمه و خدمات درمانی در آخرین نشست خود تصمیم گرفت که تعرفه های خدمات درمانی بخش دولتی و خصوصی اردیبهشت ماه 93 به مراکز درمانی کشور ابلاغ شود.
در پنجاه و سومین نشست شورای عالی بیمه و خدمات درمانی که روز سه شنبه و با حضور وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان نظام پزشکی و یک نماینده از سوی مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اعضای شورای عالی بیمه در این نشست در خصوص تعیین تعرفه های بخش های دولتی و خصوصی به اجماع رسیدند.
علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت و گو با ایرنا در این خصوص گفت: بسته نظارتی پس از تدوین به همراه تعرفه های تعیین شده تا پایان فروردین 93 به تصویب شورای عالی بیمه خواهد رسید و سپس در اردیبهشت ماه 93 به مراکز درمانی ابلاغ می شود.
وی افزود: در گذشته وقتی تعرفه ها را اعلام می کردند، به دلیل نبود نظارتهای لازم این تعرفه ها شکسته می شد و نارضایتی مردم را ایجاد می کرد و به همین خاطر تصمیم گرفته شد که همراه تعرفه ها بسته نظارتی نیز تدوین و پیوست شود.
وی با بیان این که، با تصویب پیوست نظارتی در شورای عالی بیمه گام موثری در نظارتهای لازم بر تعرفه ها برداشته خواهد شد یادآور شد: دولت تدبیر و امید درصدد است که هزینه را از جیب بیمار بکاهد و این مهم را بر عهده دولت قرار دهد.
منبع: ایرنا
  


 

فهرست موضوعی تجهیزات

sanatindex
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
صنعت
بنر