بنر

مدیر عامل رجاء: هدف آرامش مسافران در قطارهای رجاء است

کد: 149
بازدید: 1820
چاپ

مدیر عامل شرکت حمل و نقل ریلی رجاء با بیان اینکه، هدف تمامی عوامل خدمت رسان در قطارهای رجاء باید آرامش مسافران باشد گفت: همه مأموران قطار باید تحت کنترل رییس قطار باشند.
مدیر عامل رجاء: هدف آرامش مسافران در قطارهای رجاء است
سید حسن موسوی نژاد در جمع رؤسای قطارهای مسافری رجاء افزود: باید از حسن توجه اعضای حاضر در جلسه تشکر و قدردانی کرد که دغدغه اصلی شان خدمات رسانی به مسافران است.
وی با بر شمردن مشکلات و نارسایی های اعلام شده از سوی رؤسای قطار در مسیر خدمت رسانی اظهار داشت: همه واحدها باید در کنترل و نظارت دقیق برای آماده سازی و تجهیز به موقع قطارها تلاش کرده تا قطار آماده برای جا به جایی مسافران تحویل رؤسای قطار شود.
مدیر عامل شرکت رجاء بهره گیری از نقطه نظرات مسافران به ویژه رؤسای قطار که در تماس مستقیم با مسافران هستند در کیفیت ارائه خدمات را متذکر شد و گفت: پیگیری گزارشات مردمی برای افزایش خدمات دهی مطلوب به مسافران باید مورد توجه جدی همه مدیران قرار گیرد.
سید مصطفی خردمند رئیس هیأت مدیره شرکت حمل و نقل ریلی رجاء نیز در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش رؤسای قطار خاطر نشان کرد: بشاش بودن و داشتن نشاط و روحیه یی بالا، لازمه ارائه خدمات دهی مطلوب به مسافران است.
عبادالله فروزش معاون اجرایی شرکت رجاء نیز در این جلسه با بیان لزوم توجه به موضوع اطلاع رسانی در قطارها تأکید کرد: باید از صبوری و زحمات رؤسای قطار در پشت سر گذاشتن مشکلات تشکر کرد.
علیرضا سلیمانی مدیر بازرگانی و برنامه ریزی قطارهای رجاء در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات رؤسای قطار در طول یک سال گذشته ابراز امیدواری کرد با اضافه شدن نیروهای جدید در حوزه رئیس قطاری از فشار در برنامه ریزی های سیر آنان کاسته شده و این همکاران با فراغ بال بیشتری به خدمات دهی به مسافران بپردازند.
منبع: ایرنا
  


 
 • تجهیزات pcr

  تلفن: 02188355791
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: ریحانه اقایی
  عرضه کننده: گروه نوآوران تکنولوژی زیستی
 • لیفتراک دیزلی دوسان

  تلفن: 03133880391
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: لیفتراک
  عرضه کننده: لیفتراک | فروش و خرید لیفتراک
 • بیلی روبین پوستی

  تلفن: 02122919474
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: ویتا طب کوشا
  عرضه کننده: شرکت تجهیزات ازمایشگاهی و پزشکی ویتا طب
 • سکوبندی آزمایشگاهی

  تلفن: 02166120801
  موبایل: پست الکترونیک
  مسئول: حمید مردانی
  عرضه کننده: ارکا تجهیز پارسیان

فهرست موضوعی تجهیزات

sanatindex
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
صنعت
بنر