بنر

تاسیس یک کارخانه

کد: 1061
بازدید: 3354
چاپ

تاسیس یک کارخانه تولیدی

سه گزینه برای تاسیس یک واحد تولیدی پیش رو دارید:

            1- کارخانه جدیدی بسازید. این مستلزم خرید زمین، استقرار و راه اندازی ماشینآلات، گرفتن مجوزهای لازم از سازمان های مربوطه مانند سازمان تجارت، صنعت و معدن، سازمان محیط زیست و ... است.

            2- کارخانه ای را بخرید که الان در حال کار است. حتی می توانید در کارخانه ای شریک شوید و سهام آن را بخرید.

-3            یک واحد صنعتی که در حال حاضر دچار مشکلات است را خریداری نمایید. از لحاظ کارآفرینی پتانسیل یک واحد تولیدی بیمار قابل بحث است.

منظور از واحد صنعتی بیمار دقیقا چیست؟

واحد صنعتی یا حتی کارخانه ای که با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند و قادر نیست قرض های خود را بپردازد یک واحد صنعتی بیمار است. در اکثر موارد چنین کارخانه¬ای تولید را متوقف می¬کند و به سیستم بانکی بدهکار است و حتی گاهی بیش از ارزش یک واحد صنعتی بدهکار است.

چرا یک واحد صنعتی بیمار را بخریم:

چندین مزیت وجود دارد که بعضی از این مزایا شامل موارد زیر است:

زمانی که واحد صنعتی بیمار را خریداری می کنید در واقع تمام زیربنا را می خرید. ساختمان کارخانه آماده است. مجوزها معمولا وجود دارد و فقط لازم است تا برق کارخانه را روشن کنید.

بانک هایی که چنین واحدهای صنعتی بیماری را صاحب شده اند حتی حاضرند برای خلاصی از آنها وام بدهند. معمولا بانک ها نمی خواهند درگیر امور اجرایی کارخانجات و واحدهای تولید شوند و می خواهند حساب هایشان صاف باشد. اگر حساب بانکی مناسبی داشته باشید شاید  گزینه عالی برای بانک ها باشید تا کارخانجاتی که دست شان است را به شما داده تا دوباره آن ها را راه اندازی کنند.

معمولا دولت ها علاقه مندند تا کارگران و شهروندان خود را به سر کار برگردانند و شاید تسهیلاتی در این زمینه در نظر بگیرند چرا که آنها از خشم افراد بیکار و عواقب امنیتی، اجتماعی و اقتصادی آن می ترسند.

کار برگردانند و شاید تسهیلاتی در این زمینه در نظر بگیرند چرا که آنها از خشم افراد بیکار و عواقب امنیتی، اجتماعی و اقتصادی آن می ترسند. 

برای خرید بعضی لوازم اولیه مورد نیاز کارخانجات می توانید با شماره تلفن 09124777929 تماس بگیرید یا به ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید    پیام بفرستید

برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت پردیس صنعت به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

 pardis-sanat.com


 

فهرست موضوعی تجهیزات

sanatindex
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
صنعت
بنر