آگهی های ویژه:

بنر
بنر

  درب و پنجره يو پی وی سی آكاردئونی

  درب و پنجره يو پی وی سی آكاردئونی

  فروش درب و پنجره يو پی وی سی آكاردئونی ، خرید درب و پنجره يو پی وی سی آكاردئونی ، قیمت درب و پنجره يو پی وی سی آكاردئونی

  این نمونه پنجره ها و درب هاقابلیت 4 لنگه تا 7 لنگه شدن را دارند به گونه ای که هنگام بازشدن همه لنگه ها به روی یکدیگر قرار می گیرند .
  این محصول برای درب و پنجره UPVC با عرض بیشتر از سه متر و یا در پارتیشن هایی که به صورت موقتی نیاز است ارتباط آنها با هم قطع می شود و یا در بالکن هایی که عرض زیادی دارند به کار می رود ( FOLDING UPVC ) درب و پنجره UPVC آکاردئونی مکانیزم بسیار پیچیده بازشو و اندازه هایی که می توان این پنجره را در آن اجرا کرد ، پنجره آکاردئونی را به انتخاب ویژه و خاص بدل کرده است . پنجره ای آکاردئونی ، بسیار عریض و چندین لنگه است که لنگه ها در هنگام بازشدن یکی یکی روی همدیگر قرار می گیرند و د گوشه پنجره قرار می گیرد . پس از بازشدن پنجره نمای ساختمان بسیار زیباست و بیننده منظره ای عریض و کامل را در مقابل چشمان خود می بیند . از نظر کارایی و بهره و

  برای کسب اطلاعات بیشتر، کاتالوگ، درخواست مشخصات، پیش فاکتور و... در رابطه با فروش درب و پنجره يو پی وی سی آكاردئونی ، خرید درب و پنجره يو پی وی سی آكاردئونی ، قیمت درب و پنجره يو پی وی سی آكاردئونی با شماره تلفن و همراه زیر تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق فرم ارسال پیام زیر، ارسال نمایید.


  مشخصات شرکت پارس آروین اسپادانا
  عرضه کننده: شرکت پارس آروین اسپادانا
  مسئول:علیرضا خوروش
  تلفن تماس: 0319... (نمایش کامل)
  تلفن همراه: 0913... (نمایش کامل)
  حیطه فعالیت:سراسر
  ایمیل: پست الکترونیک
  سایت:parsarvin.ir
  آدرس: خیابان فردوسی ، طبقه فوقانی بانک مسکن ، ساختمان رضا ، طبقه اول ، واحد 7 معرفی کامل شرکت پارس آروین اسپادانا
  ارسال پیام به شرکت پارس آروین اسپادانا
  برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا پیش فاکتور این محصول، فرم زیر را تکمیل کنید.

  توجه : مسئولیت محتوا و اطلاعات فوق بر عهده صاحب آگهی می باشد و سایت تجهیزات مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده ندارد.

  خواهشمندیم  با ذکر نام سایت تجهیزات به صاحب آگهی و یا پر کردن فرم ارسال پیام ، از سایت تجهیزات و اثر بخشی آن حمایت کنید.

   sanat-lamp

    
  فهرست موضوعی تجهیزات

  sanatindex
  بنر
  بنر
  بنر
  بنر
  بنر
  بنر
  بنر
  بنر
  صنعت
  بنر