آگهی های ویژه:

بنر

  پلاریمتردیجیتال وآنالوگ . دی تجهیزآزما

  فروش پلاریمتردیجیتال وآنالوگ . دی تجهیزآزما ، خرید پلاریمتردیجیتال وآنالوگ . دی تجهیزآزما ، قیمت پلاریمتردیجیتال وآنالوگ . دی تجهیزآزما

  دستگاه پلاریمتر Polarimeterآنالوگ p1000 بسیار قوی و ساده است و می تواند جوابگوی کاربری های آموزشی و پایه ای آزمایشگاه ها وهمچنین صنایع قند و شکرباشد. که بر اساس اصل half-shade عمل می کند و اعداد به صورت غیر دیجیتال از چشمی دستگاه خوانده می شوند. همچنین این دستگاه زاویه چرخش نوری را به ترتیب با واحد درجه ( ° )در دو بازه ی دایره ای 0 تا 180 درجه اندازه گیری می کنند.
  دستگاه شامل یک پایه فلزی با کیفیت بالا و محفظه ای برای تیوب ها با طول کمتر از 220 میلی مترو لامپ LED با طول عمر زیاد و دارای 2 تیوب شیشه ای 100 و 200 میلی متری می باشد.
  P3000 دستگاهی بسیار قوی ، کامل و مقرون به صرفه است در تمامی زمینه های کاربری که 2 رقم اعشار جوابگوست
  پلاریمتر مقرون به صرفه P3000 نسخه ساده شده P8000 است با همان سرعت و روش اندازه گیری که تنها در 1 ثانیه نمونه ها را اندازه گیری می کند.
  این سری دستگاه ها زاویه چرخش نوری (optical rotation) و واحد بین المللی شکر (int. sugar scale) را به ترتیب با واحدهای درجه ( ° )، ( Z° ) اندازه گیری می کنند.
  دستگاه کاملا اتوماتیک و مجهز به صفحه نمایش لمسی با نمایش مقادیر اندازه گیری شده در مقیاس زاویه چرخش نوری و یا در مقیاس قند بین المللی ICUMSA و قابلیت پرینت اطلاعات با استفاده از رابط پرینترمی باشد.
  شرکت دی تجهیز آزما با گارانتی دیتا سرویس نماینده رسمی و دارنده گواهینامه نصب و راه اندازی و کالیبراسیون دستگاه های کروز در ایران آماده فروش و عرضه خدمات دستگاه های فوق در ایران می باشد.لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر با بخش فروش شرکت یا سایت dayta.ir تماس بگیرید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر، کاتالوگ، درخواست مشخصات، پیش فاکتور و... در رابطه با فروش پلاریمتردیجیتال وآنالوگ . دی تجهیزآزما ، خرید پلاریمتردیجیتال وآنالوگ . دی تجهیزآزما ، قیمت پلاریمتردیجیتال وآنالوگ . دی تجهیزآزما با شماره تلفن و همراه زیر تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق فرم ارسال پیام زیر، ارسال نمایید.


  مشخصات دی تجهیز آزما
  عرضه کننده: دی تجهیز آزما
  مسئول:شاه حسینی
  تلفن تماس: 0216... (نمایش کامل)
  تلفن همراه: 0912... (نمایش کامل)
  حیطه فعالیت:تجهیزات آزمایشگاهی
  ایمیل: پست الکترونیک
  سایت:www.dayta.ir
  آدرس: تهران-خ ولیعصر-کوچه لقمان-پلاک2-واحد10 معرفی کامل دی تجهیز آزما
  ارسال پیام به دی تجهیز آزما
  برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا پیش فاکتور این محصول، فرم زیر را تکمیل کنید.

  توجه : مسئولیت محتوا و اطلاعات فوق بر عهده صاحب آگهی می باشد و سایت تجهیزات مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده ندارد.

  خواهشمندیم  با ذکر نام سایت تجهیزات به صاحب آگهی و یا پر کردن فرم ارسال پیام ، از سایت تجهیزات و اثر بخشی آن حمایت کنید.

   sanatred

   sanatred
  فهرست موضوعی تجهیزات

  آگهی های ویژه

  sanatindex
  بنر
  بنر
  بنر
  بنر
  بنر
  بنر
  بنر
  بنر
  صنعت
  بنر